Ahmet Kural Cephesinden Yeni Açıklama! Sıla’nın Suçlamalarına Tek Tek Yanıt Verdi

Şarkıcı Sıla’yı darp ettiği iddialarıyla gündeme gelen oyuncu Ahmet Kural, avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamada hakkındaki suçlamalara tek tek yanıt verdi.

Şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun, kısa süre önce barıştığı sevgilisi Ahmet Kural tarafından darp edildiğini öne sürerek 3 ay koruma kararı aldırması ve devamında ortaya atılan iddialar büyük yankı uyandırmıştı. Olayla ilgili tarafların avukatlarından bir bir açıklama geldi. Şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun avukatı Rezan Epözdemir, oyuncu Ahmet Kural hakkındaki soruşturma dosyasına yeni belgeler eklemesinin ardındankonuyla ilgili gözlerin çevrildiği Ahmet Kural cephesi, avukatı aracılığıyla yeni bir açıklama yaparak hakkındaki suçlamalara tek tek cevap verdi.

İşte Ahmet Kural cephesinden yapılan yeni açıklama;

Dünkü açıklamamda belirttiğim gibi, herkesin ve tarafların avukatlarının olayın yargıya intikal ettiğini ve taraflardan birinin henüz ifade vermediği gerçeğini algılaması gerekmektedir.

KAMUOYUNU YANILTICI BİLGİ PAYLAŞIMINA SON VERİLMELİ

Kamuoyunu yanıltıcı bilgi paylaşımına bir son verilmelidir. Kadına şiddet iddiası ile başlayan süreç, yapılan açıklamalarla ve manipülasyon içeren bilgilerin gerçekmiş gibi gündeme getirilmesi ile amacını aşan bir noktaya taşınmak istenmektedir. Görmekteyiz ki, dün akşam ulusal bir kanalın ana haber bülteninde de yer alan; karşı tarafın avukatının hazırladığı şikayet dilekçesinde belirtilen “kül tablası ile darp” iddiası, savcılık ifadesinde Sıla Gencoğlu’nun kendisi tarafından yalanlanmıştır. Böylece son 2 gündür gündemde olan kül tablası ile darp iddiasının gerçek olmadığı kamu vicdanında da kesinleşmiştir. Ancak, iddia sahiplerinin gerçeği bilmelerine rağmen yaptıkları açıklamalar ile kamuoyunu yanıltan haberlerin yapılmasına sebebiyet verilmiştir(haberler.com)